MOŽNOSTI PRO ARCHITEKTY

Vhodnost použití.

SWISSPEARL® poskytuje volnou ruku v řešení architektury. Dává architektovi možnost vytvořit fasádu se svou vlastní individualitou, charakterem, texturou, barvou a co je důležité poskytuje vysoce účinnou ochrannou vrstvu.

Cementovláknité desky poskytují obrovský rozsah možností pro design fasád díky rozsáhlému výběru povrchových textur, různých typů spojů a úchytů i formátů desek, které lze svobodně zvolit v rámci maximální využitelné velikosti.
Zachována přitom zůstává viditelná kreativita návrhu a splňují se nejpřísnější estetické požadavky v ověřené kvalitě SWISSPEARL®.

Rozsah použití.

Ať už jde o soukromé prostory, prostory pro život a práci, nebo veřejné prostory s velkým pohybem lidí, vnitřní prostor znamená životní prostor. Mnoho požadavků, které na něj člověk má, se odvíjí od estetických aspektů, akustiky, trvanlivosti, pocitu z povrchu a bezpečnostních hledisek.

Rozsah použití je prakticky neomezený.

Desky SWISSPEARL® s nezaměnitelnými materiálovými charakteristikami a technickými vlastnostmi nabízejí nejširší designové možnosti v kombinaci s nejvyššími standardy kvality.

SWISSPEARL® je klíčem pro exteriér i interiér příjemného prostředí pro bydlení, administrativní budovy, školy, kanceláře, konferenční místnosti hotelů a restaurací, nákupních center, letišť, nádraží atd.

Rozsah použití

Vlastnosti obkladu

Cementovláknitá deska SWISSPEARL® je lehká, velkoformátová deska s „přírodním“, ale někdy až technickým charakterem, určená pro odvětrávané fasády a interiéry budov. V jejím složení má největší podíl cement, dále je to voda, netoxická vlákna a vzduch. Je nehořlavá, šetrná k životnímu prostředí, stálobarevná, odolná vůči UV záření, bezúdržbová, objemově a rozměrově stabilní.

Kulaté otvory, štěrbiny a další tvary perforací umožňují vytvářet neobvyklé efekty. Perforované panely mohou plnit různé funkce (žaluzií, stínění, ochrany proti větru, oddělení prostor, odhlučnění apod.) nebo být čistě dekorativní. Každý projekt perforací musí být zkontrolován našimi technickými poradci. Vodítkem je údaj, že až 18% povrchu může být tvořeno otvory.

Desky SWISSPEARL® SWISSPEARL® je možné kombinovat s fotovoltaickými panely bez narušení estetiky fasády nebo střechy.

Technický list

Neomezená kreativita

Designové možnosti nabízené širokou škálou povrchových úprav a barev je možné doplnit speciální výrobou nebo povrchovou úpravou. Tyto nadstandardní služby umožňují, aby každá budova získala exkluzivní a mimořádný vzhled.

Různé speciální obklady SWISSPEARL® vychází ze základu celoprobarvených desek.

Perforované, gravírované nebo jinak speciálně upravené obklady se dodávají se speciálním povrchem. Můžou být použity samostatně nebo v kombinaci s hladkými deskami SWISSPEARL® se stejným nebo jiným barevným odstínem.

SWISSPEARL® BARVY

Podívejte se na ukázky barevnosti

SWISSPEARL® PROGRAM

Podívejte se na výrobní program

více podpory

SWISSPEARL®

„Fasáda je vyjadřujícím prvkem každé stavby.
Vytváří první a trvalý dojem. “