MOŽNOSTI PRO INVESTORY

Proč odvětrávanou fasádu?

Odvětraná fasáda je pro budovu z hlediska jejího výrazu a funkce optimální řešení. Je vyjádřením jedinečného vzhledu a architektonického řešení.

Tím, že tento typ fasády tvoří samostatný plášť budovy, dokáže účinně a dlouhodobě chránit konstrukci samotné stavby, což má nemalý vliv na náklady potřebné na údržbu budovy.

Bezúdržbovost, dlouhodobá životnost a její vysoká funkčnost zajišťuje uživatelům budovy trvalé pohodlí. Cementovláknité panely SWISSPEARL® jsou montovány v souladu se systémem odvětrání zadní strany fasády, které je zatím nejlepším řešením fasády, jaké bylo dosud vymyšlené.

Životní úroveň, kterou poskytuje systém odvětrané fasády SWISSPEARL® daleko převyšuje běžné fasádní systémy.

SWISSPEARL®Cementovláknitá deska je lehká velkoformátová deska s “přírodním, někdy až technickým” charakterem. Je složena především z cementu, netoxických vláken, vody a vzduchu. Je nehořlavá, šetrná k životnímu prostředí, stálobarevná, bezúdržbová, objemově a rozměrově stálá.

Záruka 10 let

Na cementovláknité desky SWISSPEARL® je přímo výrobcem poskytována smluvní 10letá záruka na funkční kvalitu (objemová, rozměrová a barevná stálost, a ostatní charakteristiky) a příslušenství (kotvící prvky).

SWISSPEARL®

„Fasáda je vyjadřujícím prvkem každé stavby.
Vytváří první a trvalý dojem.“