Naše podpora

Kalkulace fasády a optimalizace odpadu

Ulehčíme vám práci a pro architektonické řešení fasády navrhneme ideální využití fasádních panelů tak, aby byl odpad minimální a celá fasáda se tím neprodražila. Připravíme přesný výpočet kolik panelů a příslušenství je pro vaši fasádu potřebné. Kalkulace bude obsahovat všechny položky, včetně dopravy na stavbu.

Připravíme vám optimalizaci vašeho návrhu fasády, aby jste měli přesnou představu o jeho hospodárnosti. V případě nepříznivého výsledku navrhneme řešení tak, aby se zachovala jedinečnost představy architekta a zároveň bylo toto řešení šetrné k finančním nárokům.

Detaily

Některé specifické návrhy architekta vyžadují zvláštní přístup a řešení. Pro perforace, ukončení, odskoky a pod. máme připraveny technické řešení a detaily. Tento dlouholetou praxí ověřený systém je vám k dispozici.

Školení montáže

Společnost, která bude realizovat montáž těchtoto exkluzivních fasád má k dispozici bezplatné školení ve slovinském tréninkovém centru SWISSPEARL® SWISSPEARL® v městě Anhovo.

V tomto profesionálním tréninkovém centru si osvojí montáž obkladů a všech detailů pod dohledem odborníků přímo v praxi. Po ukončení školení získá realizátor certifikát, který ho opravňuje k montáži fasád SWISSPEARL®

Logistika

O celý průběh dodávky se postará naše společnost. Každý krok je pod kontrolou. Od objednávky přes dovoz, proclení až po předání desek na místě určení.

Kontrola průběhu stavby

Budeme vám na stavbě k dispozici v celém průběhu realizace zakázky. Jsme připraveni poskytnout odborné poradenství a řešení i v případě, že se při montáži vyskytnou neočekávané situace.

Záruka

Na fasádní panely SWISSPEARL® je poskytována záruka 10 let přímo švýcarským výrobcem panelů, společností SWISSPEARL®. Záruka platí při dodržení technického manuálu a originálního příslušenství.